Nie mylić z deweloperem

Słowo deweloper kojarzy się często z mało elastyczną firmą, budującą mieszkania i domy na dużą skalę i przyglądającą się bardziej swoim kosztom, niż zadowoleniu klienta. Z tego właśnie powodu nie myślimy o sobie jako o deweloperze, lecz jako o partnerze budowlanym. Nasza partnerska filozofia opiera się na przekonaniu, iż najlepszym narzędziem marketingowym nie jest reklama, lecz rekomendacja obecnych klientów. Do potrzeb naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, co ma przełożenie na większą elastyczność podczas negocjacji warunków sprzedaży, możliwość indywidualnych aranżacji domów, czy podejście do rozwiązywania reklamacji.

Doświadczenie

Nasza specjalność to kameralne zespoły domów jednorodzinnych. Poprzednia inwestycja zlokalizowana w Straszynie przy ulicy Na Wzgózu 5 została zakończona w 2007 roku.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów szukamy atrakcyjnych terenów inwestycyjnych, dobrze skomunikowanych z Trójmiastem i tak zarządzamy działalnością aby konkurować cenowo, bez utraty na jakości budowanych domów. Nasz wykonawca posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu osiedli mieszkaniowych. Zatrudniamy również profesjonalny nadzór budowlany, aby zapewnić Państwu gwarancję jakości sprzedawanych domów.

Wyróżnia nas Standard

Nasze motto to "Dajemy więcej". Staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów jeśli chodzi o jakość użytych materiałów, ilość i użyteczność elementów wyposażenia.

W przypadku osiedla domów szeregowych "Domy na Wzgórzu" w Straszynie, oferujemy - gratis - całą gamę cennych dodatków takich jak: elektrycznie sterowane żaluzje, centralny odkurzacz, kolektory słoneczne, czy ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo każdy klient kupujący dom, otrzymuje, nie liczone w standardowym metrażu ponad 70m2 w piwniczce i na strychu, co z pewnością okaże się przydatne w trakcie kolejnych lat użytkowania domu.

Dane Firmy

Siedziba i biuro
ul. Jana Kasprowicza 31,
Straszyn 83-010, Pomorskie
Telefon
500 112 549
Email
biuro@domynawzgorzu.pl
NIP
583-000-04-40
KRS
0000201612
Regon
002832851
Konto
Bank Spółdzielczy w Pruszczu Gdańskim
Nr
34 8335 0003 0115 8106 2000 0001

Współpraca

Aby dotrzeć z naszą ofertę do szerszego grona klientów, współpracujemy z wybranymi biurami pośrednictwa.