Najnowsze Infomacje

Odbiór mieszkań przez Nadzór Budowlany.

Mieszkania w budynkach 1, 3 i 5 są ukończone i odebrane przez Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej inwestycji 7 dni w tygodniu po wcześniejszym umówieniu się (500 112 549). Podpisujemy umowy przedwstępne i notarialne. Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze zdjęcia z budowy

Kończymy budowę mieszkań w domach 1, 3 i 5

Obecnie podpisujemy umowy rezerwacyjne.Umowy przedwstępne w październiku; po odbiorach przez Nadzór Budowlany.

Finiszujemy

Jesteśmy na ukończeniu budowy 4 nowych mieszkań. Na przełomie sierpnia i września będziemy podpisywać umowy sprzedaży. Obecnie podpisujemy umowy rezerwacyjne. Jeszcze trzy mieszkania wolne.

Kontynuujemy budowę mieszkań w szeregu nr 5

Przewidywany termin ukończenia mieszkań w domach nr 7 i 9 to lipiec 2014. Umowy sprzedaży podpisywać będziemy po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie. Aktualnie podpisujemy umowy rezerwacyjne.

Sag1 Sag2 Sag3

Rozpoczęliśmy budowę mieszkań w szeregu 5

Rozpoczęliśmy budowę od dawna zapowiadanych mieszkań w szeregu 5. Aktualnie budujemy domy nr 7 i nr 9. Parter to mieszkania 3-pokojowe o powierzchniach 74,89m2 i 76,20m2 z tarasem i ogrodem. Piętro to mieszkania 4-pokojowe o powierzchni 69,84m2 z balkonem i dostępem do strychu.

Mieszkania

Zmieniamy koncepcję budowy szeregu nr 5. Niebawem rozpoczniemy budowę 10-ciu mieszkań w pięciu domach szeregowych.

Koniec Rodziny Na Swoim

Z dniem 31 grudnia 2012 roku zakończył się program pomocy w finansowaniu zakupu mieszkań Rodzina Na Swoim. Czekamy na nowy program Mieszkanie Dla Młodych.

Zmiana profilu działalności Spółki

Z uwagi na zmianę profilu działalności Spółki postanowiliśmy zmienić nazwę. KRS, NIP oraz konto bankowe nie uległy zmianie. Nową nazwę i siedzibę sprawdź w zakładce Firma.

 

Targi mieszkań i domów Amber Expo

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach mieszkań i domów, które odbędą się 15-16 Września w Amber Expo.

Znajdziecie nas Państwo w stoisku A8.

Więcej informacji można znaleść pod adresem:

http://targi.nowyadres.pl/targi-trojmiasto.php

Jak dojechać z Gdańska do Straszyna autobusem linii 846

Z dniem dzisiejszym zmianie uległ gminny przewoźnik z PKS na GRYF oraz zmianiona została numeracja autobusu z 876 na 846.

Poniżej znajdziesz dokument PDF z rozkładem autobusów 846 który kursuje pomiędzy Gdańskiem Głównym a Straszynem.

Dokument ten zawiera 2 strony - przyjazd i odjazd. Po wyjściu z autobusu na ulicy Dworcowej przejdź do ul. Starogardzkiej. Nasze znaki zlokalizowane w pobliżu pomogą ci w dotarciu do osiedla.

Przybliżony dojazd z Gdańska do naszego osiedla wynosi 25 minut. Bilet normalny z Gdańska do Straszyna wynosi 4,50zł.

Dodatkowe informacje dotyczące kosztów znajdą Państwo tutaj, oraz możliwości zakupu biletów tutaj.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego domu modelowego już dziś..

 

Remont drogi Straszyn - Kolbudy

Już niedługo zostanie ukończony remont drogi ze Straszyna do Kolbud. Odcinek ten mierzy 7km a łączny koszt realizacji to prawie 12mln złotych. Remont tej drogi pozwoli na łatwiejszy dojazd do Kolbud oraz miejsc rekreacyjnych w tym rejonie.

Źródło: Północna.tv

 

Droga wjazdowa na osiedle po pełnym remoncie

Droga przy wjeździe do naszego osiedla została wyremontowana przez gminę, oto efekty robót drogowych.

Nowa strona internetowa Domów na Wzgórzu

Przez ostatnie miesiące wytrwale pracowaliśmy nad przygotowaniem nowej odsłony graficznej dla naszej strony internetowej. Dzisiaj prezentujemy efekty naszej pracy. Dziękujemy naszym użytkownikom za przesyłanie opinii dotyczących funkcjonalności naszego serwisu jak i opinii obecnych mieszkańców - dotyczących współpracy z naszą firmą.

Mamy nadzieję, że nowa strona naszej inwestycji pomoże Państwu w odnalezieniu wszystkich najważniejszych informacji związanych z zakupem wymarzonego domu.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej grupy Facebookowej dzięki której będą mieli Państwo możliwość śledzenia najnowszych informacji dotyczących naszej inwestycji budowlanej i nie tylko.

Co miesiąc losujemy kalendarze dla naszych fanów na Facebooku. Serdecznie zapraszamy.

Odwiedź Domy na Wzgórzu na Facebooku

Szereg nr 4, stan wykonania na dzień dzisiejszy

Otoczenie wokół szeregu 4 wraz z ogrodzeniem są dopieszczone.Duży taras z barierkami i przegrodą od sąsiadów pozwoli w pełni cieszyć się wypoczynkiem na słońcy. Pod tarasm obszerne, zamykane pomieszczenie, np. na rowery, meble ogrodowe, narzędzia. Na tarasie i na poziomie ogrodu dostęp do wody i prądu. Te z pozoru mało ważne rzeczy docenisz jak tu zamieszkasz.

Szereg nr 4 już w sprzedaży!

Zakończyliśmy prace przy budowie 5 domów w szeregu nr 4. Standardem różnią się od domów poprzednio oddawanych. Ściany są przygotowane do malowania, kolektory słoneczne pozwolą na oszczędność gazu a żaluzje zewnętrzne zapenią więcej intymności. W prezencie wspaniały, duży strych do zagospodarowania na własne potrzeby. Przyjedź i zobacz czym jeszcze pozytywnie różnimy się od innych. Domy są gotowe i po odbiorach przez Nadzór Budowlany.

Powiadomienia

Nie przegap żadnej promocji i ciekawych informacji. Obiecujemy, nie wysyłamy spamu.

Dołącz do naszego grona na Facebooku by śledzić nasze najnowsze informacje związane z inwestycją i nie tylko. Co miesiąc losujemy wspaniałe kalendarze dla naszych fanów na Facebooku.

Napisali o nas